+ 371 67324651, info@dpoil.lv  | |

Pakalpojumi

"D & P" sniedz kravas ekspedīcijas pakalpojumus EK, par transporta lejamkravu tanku termosus vai nu viena, vai multi-tankkuģi. Uzņēmums piedāvā labākos risinājumus preču piegādi, un nodrošina stabilitāti un kvalitāti saviem pienākumiem.

Uzņēmums sniedz šādus pakalpojumus:

- Starptautiskie kravu pārvadājumi caur teritoriju EK;

- Visaptverošas risinājumi Jūsu preču piegādi;

- Ja vēlaties, lai krava var tikt apdrošināti;

- Savlaicīgu un precīzu preču piegāde, pilns komplekts dokumentus par pārvadājuma veikšanai;

- Efektīva sistēma mijiedarbību ar klientiem un pārvadātājiem. Mēs esam atvērti jebkurai sadarbībai, balstoties uz savstarpēju cieņu un uzticēšanos.

"D & P" ir moderna un daudzveidīga floti. Visas mašīnas ir jaunas, aprīkota ar visu nepieciešamo aprīkojumu, ir sistēma, GPS, kas ļauj kontrolēt transportlīdzekļu kustību, kas tiešsaistes režīmā, jūs vienmēr varat uzzināt, kur jūsu kravas, un cik drīz tas būs klients. Tehniskais stāvoklis mūsu flotes tiek stingri kontrolēts automašīnu apkalpo valsts dienestam. Katrai vienībai ir pilns komplekts transportlīdzekļu esošajos normatīvajos aktos noteiktos dokumentus par bīstamu preču pārvadāšanā. Transports veic pieredzējuši, labi apmācīti kvalificētiem piegādes vadītājiem.

Laikā viņa aktīvu klātbūtni tirgū, mums ir uzkrāta plaša pieredze piegādes dažādu beramkravu. Uzņēmums pastāvīgi aug un attīstās, paplašinot savu iespēju, uzlabot pakalpojumu kvalitāti, sniegto pakalpojumu un transporta ģeogrāfiju.

Ja Jums ir interese par mūsu iespējām, mēs esam gatavi, lai apstrādātu jūsu tehniskās prasības un aprēķināt izmaksas par pakalpojumiem, jums ir nepieciešams.

Developed by "Design ONE"